Jeśli twój laptop pracuje niestabilnie, sam się wyłącza lub przegrzewa się, prawdopodobną przyczyną jest popsuty lub zanieczyszczony układ chłodzenia. Jest to dość wrażliwa część laptopa, która chłodzi procesor i często chip karty graficznej (on sam potrafi się rozgrzać do 100 stopni Celsjusza). Niestety układ chłodzenia przypomina swoim działaniem odkurzacz: wprawia w ruch powietrze, przez co na jego elementach osadzają się duże ilości kurzu.

 

Najczęstszymi objawami wadliwie pracującego układu chłodzenia laptopa są resetowanie się i wyłączanie systemu, niestabilna praca Windowsa, rozgrzana obudowa laptopa. Jeśli w takich sytuacjach układ chłodzenia nie zostanie szybko wyczyszczony i zakonserwowany, ryzykujemy nawet przegrzaniem niektórych podzespołów, jak chipy na płycie głównej. A taka naprawa może już być dużo droższa.

W naszym serwisie laptopów w Warszawie naprawiamy i czyścimy układy chłodzenia wszystkich popularnych marek laptopów, w tym Acer, Toshiba, Asus, HP, i wszystkie te, które widzisz po prawej stronie naszej witryny.

Oferujemy naprawę i konserwację całościowego systemu chłodzenia laptopa: zarówno jego elementów pasywnych (radiatory i heatpipe’y) oraz aktywnych (wentylatory). Usuniemy wszystkie zabrudzenia oraz nasmarujemy układy tak, aby chłodziły się dużo lepiej.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie naprawy chłodzenia twojego laptopa. Po przeczyszczeniu będzie on chodził jak nowy.