Gdy przez przypadek zalejemy klawiaturę w komputerze stacjonarnym, prawie nie musimy się o nic martwić. W najgorszym wypadku trzeba będzie wymienić ją na nową, co wiąże się z kosztem średnio kilkudziesięciu złotych. Jednak zalanie klawiatury w laptopie może skończyć się gorzej. Ciecz przez szczeliny w obudowie może się wlać do środka i zamoczyć poszczególne podzespoły.

W naszym serwisie w Warszawie realizujemy naprawy laptopów po zalaniu. Oferujemy dokładne ich osuszanie oraz wymianę części, których nie da się naprawić. Jednak to, jak bardzo będzie uszkodzony twój laptop, zależy również od ciebie.

Zaraz po zalaniu powinieneś natychmiast odpiąć zasilanie i wyjąć baterię, aby nie doszło do przepaleń, jak również odgiąć ekran i ułożyć laptopa „do góry nogami”, aby wyciekło tyle wody, ile się da. Absolutnie nie włączaj zalanego laptopa.

Gdy przyniesiesz laptopa do naszego serwisu w Warszawie do naprawy, będziemy musieli go rozebrać praktycznie na części pierwsze, dokładnie je osuszyć oraz przetestować ich działanie. Czasem w wyniku zalania zostaje uszkodzona tylko klawiatura (oby tak było w twoim przypadku), czasem z powodu zwarć będą spalone niektóre chipy. Wtedy je naprawimy albo wymienimy.

 

 

Naprawiamy zalane laptopy wszystkich znanych marek na rynku.