Serwis i naprawa laptopów w Warszawie

Jesteśmy specjalistami zajmującymi się naprawą laptopów i komputerów. Na warszawskim rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się doświadczeniem i szeroką wiedzą w zakresie napraw, konserwacji i serwisowania laptopów oraz komputerów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych nie tylko z usterkami i uszkodzeniami, ale również z renowacją i modernizacją sprzętu komputerowego wszystkich marek. To wszystko sprawia, że zaufały nam tysiące klientów z Warszawy (m.in. Bemowa, Woli, Ochoty, Żoliborza i Śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa, Tarchomina) oraz okolic (m.in. Marek, Ząbek i Radzymina).

Serwis laptopów i komputerów w Warszawie jest odpowiedzią na potrzeby rozwijającego się rynku komputerowego. Rosnąca liczba użytkowników laptopów różnych marek sprawia, że systematycznie rozszerzamy działalność serwisu komputerowego, poprzez otwieranie nowych punktów, gdzie klienci mogą zwrócić się o pomoc w przypadku awarii swojego sprzętu. Aktualnie prowadzimy serwis, który znajduje się w Warszawie. Z naszych usług chętnie korzystają klienci z wielu dzielnic – Bemowa, Woli, Ochoty, Żoliborza, Śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa, Tarchomina. Naprawę swojego sprzętu powierzają nam również klienci z okolic Warszawy – między innymi Marek, Ząbek i Radzymina. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniliśmy także punkt odbioru sprzętu w Markach.

Laptopy renomowanych marek to sprzęty, którymi zajmujemy się na co dzień. Naszym klientom oferujemy naprawę laptopów, notebooków i netbooków takich marek jak Asus, Acer, HP, Dell, Samsung, MSI i Lenovo. W ramach usług, oferowanych przez nasz serwis w Warszawie, proponujemy klientom pełen zakres diagnostyki uszkodzeń, wstępną wycenę i właściwą naprawę usterek. Udzielamy wszechstronnej pomocy technicznej w przypadku usterek i nieprzewidzianych awarii.

Nasz serwis laptopów i komputerów w Warszawie oferuje klientom tanie usługi oraz atrakcyjne ceny części zamiennych. By jak najbardziej kompleksowo odpowiadać na potrzeby klientów, umożliwiamy dostęp do usług naprawczych poprzez serwis w Warszawie i punkt odbioru sprzętu w Markach. Lokalizacja naszych serwisów komputerowych pozwala na szybki dojazd z dzielnic Bemowo, Wola, Ochota, Żoliborz, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Tarchomin, Śródmieście oraz okolic Warszawy – Marek, Ząbek, Radzymina.

Atuty serwisu komputerowego Awaria Laptopa

  • prowadzimy kompleksowe naprawy i serwis sprzętu
  • naprawiamy sprzęt wszystkich marek
  • oferujemy tanie usługi i części zamienne
  • mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawach sprzętu
  • zatrudniamy tylko wykwalifikowanych fachowców
  • umożliwiamy bezpłatną wycenę naprawy usterki
  • świadczymy usługi na terenie Warszawy, Radzymina, Marek i Ząbek
  • dogodna lokalizacja naszych serwisów umożliwia łatwy dojazd z Bemowa, Woli, Ochoty, Żoliborza, Wilanowa, Ursynowa, Tarchomina, Mokotowa i Śródmieścia

Nasze serwisy komputerowe

Punkt serwisowy

ul. Górczewska 62/64

01-401 Warszawa

tel. 22 1025 864

tel. 696 146 717

biuro@pc-data.pl

 

Działamy na terenie Marek, Radzymina i Ząbek oraz Warszawy: Bemowa, Ochoty, Żoliborza, Woli i Śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa i Tarchomina

Punkt odbioru sprzętu

ul. Ceramiczna 12

05-270 Marki

Nasz serwis zlokalizowany jest w pobliżu centrum Warszawy – od stacji metra, do naszego serwisu można dojechać autobusem (zajmuje to ok. 7-8 minut). Na zmotoryzowanych klientów, czeka duży parking. Mieścimy się na parterze budynku, co sprawia, że sprzęt można bez problemu wnieść do serwisu, bez konieczności wchodzenia po schodach.