Jeśli twój komputer ma zainstalowaną kartę NVIDIA lub procesor marki AMD, możliwą usterką w laptopie będzie awaria układów BGA, które oba te komponenty wykorzystują. W przypadku wadliwego procesora może to być częste wyłączenia lub restarty komputera, w przypadku karty graficznej po prostu brak obrazu na ekranie: laptop chodzi, ale nic nie wyświetla.

W takiej sytuacji (oczywiście, aby stwierdzić, że to właśnie układ BGA się popsuł, będziemy musieli rozkręcić i obejrzeć laptopa) zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu w Warszawie lub do wcześniejszego kontaktu. Bez większych problemów poradzimy sobie z naprawą układów BGA. Są to dość często występujące i standardowe usterki w komputerze.
W internecie znajdziesz zresztą „domowe sposoby” na naprawę układów BGA. Zwykle polegają one na drastycznym wygrzewaniu układu na przykład palnikiem. Problem ustąpi na bardzo krótko, a w ten sposób prędzej się uszkodzi płytę główną, której naprawa będzie już dużo droższa. Poza tym sam fakt występowania takich objawów, jak napisaliśmy powyżej, nie oznacza, że to właśnie układ BGA się popsuł.

Wymiana układu BGA w naszym serwisie w Warszawie jest wykonywana sprawnie i szybko, ponieważ posiadamy profesjonalny sprzęt oraz bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu. Naprawimy laptopy praktycznie każdego producenta. Ich lista wymieniona jest po prawej.