Siedziba serwisu laptopów

Nasz serwis ma szeroki zakres świadczonych usług, realizujemy naprawy, konserwacje, czyszczenie i regeneracje. Usystematyzowana praca naszego serwisu laptopów w Warszawie pozwala nam na obsługę Klientów na najwyższym poziomie.

Realizujemy naprawy mechaniczne laptopów Toshiba, a w naszej filii w Ząbkach dokonujemy w pełnym zakresie usuwanie usterek układów elektrycznych laptopów Sony.

Nasz serwis laptopów w Radzyminie przyjmuje do naprawy również inne marki laptopów. Jako profesjonalny serwis komputerowy, działający na terenie Warszawy oferujemy usługę regeneracji baterii, dzięki której baterie używane odzyskają 100% sprawność, poprzez wymianę niesprawnych lub starych ogniw na nowe. W naszym serwisie komputerowym wykonujemy również na zlecenie Klientów czyszczenie układów chłodzenia.

Twój laptop odmówił posłuszeństwa? Przegrzewa się, niechcący zalałeś go kawą?

Nasz serwis pomoże przywrócić mu pierwotną żywotność i naprawi uszkodzenia.

Codzienna praca, w której wykorzystuje się sprzęt komputerowy powoduje, że nierzadko laptopy odmawiają posłuszeństwa. Nasz serwis laptopów zajmuje się reaktywacją sprzętu, który nie spełnia naszych wymagań i na przykład pracuje zbyt wolno. W serwisie, w Warszawie dokonujemy kompleksowych napraw laptopów, naprawiamy różne marki, między innymi Sony. Naszym Klientom z okolic Warszawy proponujemy usługi naszej filii w Ząbkach, a niedawno otworzyliśmy również serwis laptopów w Radzyminie. Szeroki zakres świadczonych przez nasz serwis komputerowy usług i doświadczenie w branży pozwala na usuwanie usterek w laptopach Toshiba. Nasz serwis komputerowy realizuje naprawy i konserwacje sprzętów.

Warszawa

PC-DATA
ul. Górczewska 62/64
01-401 Warszawa
Obszar działania:Warszawa, Marki, Ząbki, Radzymin, Zielonka, Podkowa Leśna

tel. 22 1025 864
biuro@pc-data.pl

Punkt odbioru: Marki

serwis komputerowy Marki
ul. Ceramiczna 12
05-270 Marki
tel. 696 146 717

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości