Kompleksowa naprawa laptopów – wymieniamy uszkodzone podzespoły, płyty główne, zasilanie. Konserwujemy i czyścimy układy chłodzenia.

Naprawa laptopów, wymiana chłodzenia, wentylatora

Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie laptopów, zajmujemy się reaktywowaniem sprzętu po zalaniu. Jesteśmy serwisem, dla którego naprawa laptopów jest usługą priorytetową, dlatego staramy się zawsze zdiagnozować usterkę, nawet tą, której nie wykryły inne serwisy. Ze względu na duże zainteresowanie Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów. W trosce o cenny czas naszych Klientów umożliwiamy odbiór uszkodzonego lub niedziałającego sprzętu przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do siedziby naszego serwisu w Warszawie.

Szybka, profesjonalna i tania pogwarancyjna naprawa laptopów, notebooków i netbooków.

Serwis laptopów, wymiana uszkodzonych matryc

Jesteśmy firmą, która na co dzień zajmuje się w Warszawie naprawą laptopów, wszystkich dostępnych na rynku marek i modeli. Naprawa laptopów jest czynnością, która wymaga nie tylko fachowych umiejętności ale przede wszystkim specjalistycznego sprzętu. Wszystkie laptopy oddane nam do naprawy od razu są diagnozowane pod kątem usterek. Nie odkładamy laptopów na półkę – naprawę realizujemy od razu. W przypadku braku odpowiednich części, czas realizacji usługi może się wydłużyć do 2-3 dni. Zapewniamy gwarancję na dokonane przez nas naprawy. Zapewniamy szybkie rozpatrzenie ewentualnych reklamacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.