Twój laptop nie włącza się? Nie reaguje na polecenia? Został zalany? A może nieustannie się przegrzewa? Niemal w każdym z powyższych przypadków jest szansa aby zepsuty sprzęt naprawić i przywrócić mu dawną sprawność. W naszych autoryzowanym serwisie komputerowym w Warszawie, oferujemy ekspresowe diagnozowanie i usuwanie usterek w laptopach wszystkich marek. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie laptopów sprawiły, że o markach takich jak Toshiba, Asus, Acer, Sony, HP, Dell, Samsung, MSI czy Lenovo wiemy niemal wszystko. Naprawiliśmy już nie jednego laptopa, więc nie ma dla nas problemów nie do rozwiązania – naprawiamy laptopy zarówno w przypadku prostych usterek, jak i złożonych uszkodzeń np. na płytach głównych.

Jako profesjonalny i autoryzowany serwis z doświadczeniem na warszawskim rynku napraw sprzętu komputerowego, naszym klientom świadczymy zarówno usługi naprawcze (naprawa układów chłodzenia, gniazd zasilania, układów BGA, płyt głównych i wiele innych) jak i wymianę poszczególnych podzespołów laptopa (wymiana matryc, obudowy, zawiasów, klawiatury itp.). Oferujemy części zamienne do laptopów wszystkich marek. Większość części i podzespołów posiadamy na stanie w naszych serwisach, lecz gdy zajdzie taka potrzeba, specjalnie dla Państwa sprowadzimy potrzebne części. Zajmujemy się wymianą i naprawą podzespołów we wszystkich popularnych markach laptopów (Toshiba, Asus, Acer, Sony, HP, Dell, Samsung, Lenovo), jak również w niszowych lub starszych modelach, które są cały czas w użyciu (m.in. MSI, Zepto, Compaq, IBM, Packard Bell i w wielu innych).

Ofertę naszego autoryzowanego serwisu poszerzyliśmy o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów. Jako jeden z niewielu serwisów działających na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, usługi świadczymy kompleksowo – serwisujemy, naprawiamy i czyścimy laptopy firm dostępnych na rynku.

Awaria Laptopa zajmuje się naprawą i serwisem laptopów:

Wybierając nasze serwisy, otrzymujecie Państwo szybką, profesjonalną i tanią naprawę pogwarancyjną laptopów, notebooków i netbooków. Poza standardowymi usługami naprawczymi i serwisowymi, pomożemy również z reinstalacją lub zmianą systemu operacyjnego oraz ze sterownikami do laptopów Asus, Acer, Toshiba, Sony, HP, Dell, Samsung, MSI i Lenovo.

Na wszystkie usługi świadczone w naszym autoryzowanym serwisie laptopów w Warszawie udzielamy gwarancji.

Oferta serwisu laptopów

 

Przykładowe usługi świadczone przez serwis Awaria Laptopa

Obsługiwane marki

Gdzie świadczymy usługi?

Naprawa oraz czyszczenie układu chłodzenia

 

 

 

 

 

 

Toshiba, Asus, Acer, HP, Dell, Samsung, MSI, Lenovo, Sony, Sony Vaio, Apple, Benq, Compal, Compaq, IBM, LG, Fujitsu-Siemens, Packard Bell, Zepto

 

 

 

 

 

Serwis w Warszawie oraz punkt odbioru sprzętu w Markach.

Naprawa i wymiana gniazd zasilania

 

Naprawa płyt głównych

 

Naprawa układów BGA

 

Naprawa zalanego laptopa

 

Wymiana obudowy, zawiasów, klawiatury

 

Wymiana matrycy

 

Konserwacja  i czyszczenie laptopów
Odzyskiwanie utraconych danych