Twój laptop nie włącza się? Nie reaguje na polecenia? Został zalany? A może nieustannie się przegrzewa? Niemal w każdym z powyższych przypadków jest szansa aby zepsuty sprzęt naprawić i przywrócić mu dawną sprawność. W naszych autoryzowanym serwisie komputerowym w Warszawie, oferujemy ekspresowe diagnozowanie i usuwanie usterek w laptopach wszystkich marek. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie laptopów sprawiły, że o markach takich jak Toshiba, Asus, Acer, Sony, HP, Dell, Samsung, MSI czy Lenovo wiemy niemal wszystko. Naprawiliśmy już nie jednego laptopa, więc nie ma dla nas problemów nie do rozwiązania – naprawiamy laptopy zarówno w przypadku prostych usterek, jak i złożonych uszkodzeń np. na płytach głównych.

Jako profesjonalny i autoryzowany serwis z doświadczeniem na warszawskim rynku napraw sprzętu komputerowego, naszym klientom świadczymy zarówno usługi naprawcze (naprawa układów chłodzenia, gniazd zasilania, układów BGA, płyt głównych i wiele innych) jak i wymianę poszczególnych podzespołów laptopa (wymiana matryc, obudowy, zawiasów, klawiatury itp.). Oferujemy części zamienne do laptopów wszystkich marek. Większość części i podzespołów posiadamy na stanie w naszych serwisach, lecz gdy zajdzie taka potrzeba, specjalnie dla Państwa sprowadzimy potrzebne części. Zajmujemy się wymianą i naprawą podzespołów we wszystkich popularnych markach laptopów (Toshiba, Asus, Acer, Sony, HP, Dell, Samsung, Lenovo), jak również w niszowych lub starszych modelach, które są cały czas w użyciu (m.in. MSI, Zepto, Compaq, IBM, Packard Bell i w wielu innych).

Ofertę naszego autoryzowanego serwisu poszerzyliśmy o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów. Jako jeden z niewielu serwisów działających na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, usługi świadczymy kompleksowo – serwisujemy, naprawiamy i czyścimy laptopy firm dostępnych na rynku.

PC-DATA zajmuje się naprawą i serwisem laptopów:

  • Asus
  • Acer
  • Toshiba
  • Sony
  • HP
  • Dell
  • Samsung
  • MSI
  • Lenovo
  • i wielu innych producentów

Wybierając nasze serwisy, otrzymujecie Państwo szybką, profesjonalną i tanią naprawę pogwarancyjną laptopów, notebooków i netbooków. Poza standardowymi usługami naprawczymi i serwisowymi, pomożemy również z reinstalacją lub zmianą systemu operacyjnego oraz ze sterownikami do laptopów Asus, Acer, Toshiba, Sony, HP, Dell, Samsung, MSI i Lenovo.

Na wszystkie usługi świadczone w naszym autoryzowanym serwisie laptopów w Warszawie udzielamy gwarancji.

Oferta serwisu laptopów

 

Przykładowe usługi świadczone przez PC-DATA

Obsługiwane marki

Gdzie świadczymy usługi?

Naprawa oraz czyszczenie układu chłodzenia

 

 

 

 

 

 

Toshiba, Asus, Acer, Sony, HP, Dell, Samsung, MSI, Lenovo, Sony, Sony Vaio, Apple, Benq, Compal, Compaq, IBM, LG, Fujitsu-Simens, Packard Bell, Zepto

 

 

 

 

 

Serwis w Warszawie oraz punkt odbioru sprzętu w Markach.

Naprawa i wymiana gniazd zasilania

 

Naprawa płyt głównych

 

Naprawa układów BGA

 

Naprawa zalanego laptopa

 

Wymiana obudowy, zawiasów, klawiatury

 

Wymiana matrycy

 

Konserwacja  i czyszczenie laptopów
Odzyskiwanie utraconych danych