Serdecznie zapraszamy na Górczewską 62/64! Nasz serwis MSI to doskonały wybór, jeżeli zależy ci na szybko naprawionym notebooku.

Serwis laptopów MSI (Warszawa – Marki) zapewnia pełny zakres usług. Gwarantujemy szybką realizację zleceń i bardzo dobre ceny. Naszym atutem są technicy, którzy świetnie znają się na rzeczy.

Oferujemy serwis MSI różnych serii: od klasycznych laptopów do użytku domowego i biznesowego (takich jak modele CX lub CR), aż po gamingowe maszyny Gx series. Naprawiamy również laptopy Prestige oraz inne, starsze modele MSI.

Serwis realizuje zlecenia na naprawę uszkodzonych komponentów, a także usuwanie błędów oprogramowania. Wykonujemy wymianę matryc i uszkodzonych elementów obudowy; wymieniamy podzespoły (pamięć, płytę główną, karty) lub naprawiamy je jeżeli jest to możliwe. Zapewniamy pełny serwis MSI po zalaniu, łącznie z osuszeniem i wyczyszczeniem resztek cieczy. Gwarantujemy szybkie przywrócenie do pracy notebooków po upadkach i uszkodzeniach mechanicznych.

Wybierz serwis MSI w Warszawie – Markach, jeżeli chcesz by twój laptop wrócił do ciebie szybko i w pełni sprawny! Zapraszamy na Górczewską 62/64!